W związku z obecną sytuacją, związaną z podjętymi powszechnie środkami bezpieczeństwa, które mają za zadanie ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę zwaną „COVID-19”, Zarząd Oddziału postanowił zawiesić do odwołania organizację wszystkich zaplanowanych wycieczek.

Odnośnie wycieczki w Sudety, osobom zapisanym na tę wycieczkę zostaną przekazane dodatkowe informacje, niezwłocznie po ustaleniu kwestii warunków odwołania lub zmiany terminu dokonanej już rezerwacji noclegu.

Zarząd O.M PTTK w Wieliczce

Biuro Oddziału będzie nieczynne do odwołania. O zmianach terminu poinformujemy drogą elektroniczną. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub mailowo.

Przypominamy o składkach, które można wpłacać na konto Oddziału w tytule podając imię i nazwisko i za jaki rok jest składka.

Do ubezpieczenia NNW liczy się data dokonania wpłaty za składkę członkowską PTTK http://pttk.pl/pttk/przepisy/ . Odbiór znaczków może nastąpić w późniejszym terminie w biurze Oddziału.

Od 1 kwietnia 2020 r. będzie obowiązywała nowa umowa ubezpieczeniowa NNW członków PTTK

Wysokość podstawowej składki członkowskiej dla członków zwyczajnych Oddziału Miejskiego PTTK w Wieliczce w roku 2020 wynosi:

• 65 zł – składka normalna
  • 40 zł – składka ulgowa